نتایج جستجو برای عبارت :

تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات .

انتخابات شورای دانش آموزی نرجس طاقانک مورخ 97/8/1 با شکوه و استقبال
بسیارخوب دانش آموزان و تمهید برگزاری مطلوب انتخابات انجام شد.در آغاز
آیاتی از قرآن تلاوت گردید پس از آن کاندیداها به معرفی خود پرداختند و
انتخابات به طور رسمی راس ساعت 9:30 آغاز گردید که جناب آقای روغنی کارشناس
آموزش متوسطه اول و جناب آقای تخشیده از انتخابات بازدید بعمل آوردند.
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة، وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أفضل ا
زراعة الاسنان فی ایران
تهدف زراعة الاسنان فی ایران الى غرس زرعات معدنیة جدیدة مكان الاسنان، عن
طریق استبدال الاسنان التالفة او المعطوبة، او لتعویض الاسنان المفقودة،
وذلك نتیجة لامراض تتسبب فی تلف متقدم بالاسنان.
زراعة الأسنان فی ایران لهدف تجمیلی ووظیفی، وهی تحل مكان الأسنان
الطبیعیة. ودائمیة مدى الحیاة، كما نقوم بعملیات زرع الاسنان فی كل الحالات
سواء كان عندكم سن مفقود واحد او اثنان او مجموعة.
تستخدم فی مراكز طب الاسنان فی ایران أ
✍محمد عبدالهی
⛔️مردم مجبورند از میان نامزدهایی که با حذف انواع و اقسام گرایش ها از گردونه انتخابات در سبد انتخاب مردم قرار گرفته اند، انتخاب کنند. بدون اینکه نامزد مطلوب خود را بیابند، فقط به دلیل تقویت نهاد انتخابات و نیز تقویت کشور و ایران به میدان می آیند و رای می دهند. آن وقت متهم می شوند که وضعیت کشور محصول رای آنان است. درحالی که آنان فقط 10 درصد در نتیجه انتخابات نقش داشته اند.(عباس عبدی یادداشت روزنامه اعتماد)
پاسخ: این ادعا در نزدیکی
تشکر رهبر انقلاب از شرکتم در انتخابات
صبح امروز 16اردیبهشت91 که روز گذشته اش درانتخابات مجلس شرکت کرده بودم و با یاد سیدالشهدا خوابیده بودم ،درخواب دیدم که من از خیابان آزادی سمت انقلاب سوار اتوبوسی شدم که رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای راننده آن بودند و من که پشت سر دیگری وارد اتوبوس شدم و به ایشان سلام دادم وایشان درجواب فرمودند: سلام مسعود آقا ،اینگارمرا می شناختند و من درادامه عرض کردم : خسته نباشید وایشان خیلی محکم تشکر کردند. در اتوبوس ا
ستاد انتخاباتی دکتر علی احمدزاده با حضور پرشور هواداران وی افتتاح شد.
دکتر علی احمدزاده در اولین شب افتتاح ستاد انتخاباتی خود ضمن تقدیر و تشکر از حامیان خود، تقدیر ویژه ای نیز از تمامی کاندیداهای این دوره از انتخابات نمودند و گفت: تمامی دوستانی که نام نویسی نمودند همه از مفاخر و استعدادهای درخشان این منطقه می باشند که دل در گرو آبادی دشتستان بزرگ دارند.

ادامه مطلب
رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی:یک مطلب راجع به انتخابات: برادران و خواهران عزیز، حضور ملت ایران مهمترین عامل اقتدار است، و این حضور در جاهای متعددی است، یکی از مهمترینش انتخابات است. در انتخابات حضور ملت ایران، کشور را بیمه می کند و دشمن را مایوس میکند.سعی و تلاششان بر این است که نگذارند با انواع و اقسام حیل، که مردم با شوق در انتخابات شرکت کنند.
من عرض می کنم مردم با شوق و ذوق باید در انتخابات شرکت کنند. حالا مسائل گوناگونی درباره انت
در انتخابات دقیقا چه چیزی انتخاب می شود؟ 
انتخابات عمومی روشی برای تشخیص چیست؟
روشن است که با خط کش نمی توان میزان بلندی صدا را اندازه گرفت. پس با هر روشی نمی توان هر اندازه ای را بدست آورد. خط کش انتخابات چه چیزی را نشان می دهد؟
ادامه مطلب
همیشه فکر میکردم انتخابات پرشور فقط ریاست جمهوریستولی این انتخابات رسما همه معادلات ذهنیم را بهم زد...از تمام هیاهوی قبلش، خود روزش و بعدش‌...ما حافظه تازیخیمان ضعیف است ولی کاش هیچ کدام از درس‌های این انتخابات را یادمان نرود...کاش مثل صدا و سیما که یکهو یادش می‌آید ماه رمصانی هست، با انتخابات به صورت پدیده ناگهانی برخورد نکنیم...کاش فرزندانمان، انقدر قوی باشند که با هیال راحت مملکت را دستشان بسپاریم...
حوزه انتخابیه یا حوزه انتخاباتی (انگلیسی: Electoral district) یک واحد جغرافیایی انتخاباتی است که رقابت‌های انتخاباتی در چهارچوب آن انجام شده و برگزیده یا برگزیدگان انتخابات در درجه اول متعلق به آن حوزه انتخابیه تلقی می‌شوند. آسان‌سازی فرایند انتخابات و ایجاد تناسب عادلانه بین جمعیت و شمار برگزیدگان از جمله اهداف اصلی حوزه‌بندی انتخابات است. 
در انتخابات ریاست جمهوری ایران، کل ایران یک حوزه انتخابیه است؛ مسئولیت برگزاری انتخابات در حوزه انتخ
دوم اسفند انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می شود و برای 4 سال بعدی تکلیف 290 کرسی مجلس مشخص خواهد شد. با توجه به عملکرد مجلس فعلی و وضعیت نامناسب اقتصادی مردم پیش بینی می شود مشارکت در انتخابات مجلس 98 پایین باشد و احتمالا اقبال مردم از اصلاح طلبان برمی گردد و اصولگرایان بخت بیشتری برای انتخاب شدن خواهند داشت.

راهبرد معاصر تصویری کاملی از انتخابات مجلس یازدهم در اختیار شما قرار می دهد و پیشنهاد می کنم اخبار انتخابات مجلس را از این رسانه دن
معلمان محترم این بچه هایی که کلاس یازدهم ریاضی هستن خیلی مظلومن خیلیییی
رحم کنید
تو یه روز دو تا امتحان نندازین
از قبل رزرو نکنین دانش اموزا استرس میگیرن
خلاصه اینقدر که براتون توضیح دادم میتونستم بشینم تست بزنم ولی خب تحت فشاریم دیگه چه میشه کرد باید حتما اینارو اطلاع میدادم
با تشکر نماینده دانش اموزای کلاس مذکور :)

حمیدرضا فولادگر نماینده دوره‌های هفتم تا دهم مجلس شورای اسلامی، عضو کمیسیون صنایع و معادن و رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، با انتشار بیانیه‌ای، از عدم حضور خود در انتخابات مجلس یازدهم خبر داد.
متن بیانیه فولادگر به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق واجعلنی من لدنک سلطانا نصیرا
با عرض تشکر از اظهار لطف و توصیه به حضور در انتخابات آتی شهرستان اصفهان از سوی همه اقشار مردم عزیز،
دیروز هم آخرین امتحان فیزیک رو دادم و تموم :)))
خب جا داره تشکر کنم از بهترین معلم فیزیک راهنماییم، کلاس هفتم(آقای زیرک)
کلاس هشتم آقای کشتکار
نهم آقای مرادی
دهم آقای سوری(ناموسا عشق بود) :)
یازدهم آقای مقدم
و دوازدهم با افتخار شاگرد آقای شاکری بودم :)
خب وقتی ی درس انقدر بیخود هس چرا باید امتحان بدیم؟؟؟
خدایش ی امتحان راحت بود که اصلا ارزش خوندن نداشت حیف وقتی که گذاشتم واسه خوندن اون امتحان لعنتی اگه نمیخوندم هم از پس امتحان بر میومدم ولی خب دیگه نباید غصه گذشته رو خورد مگه نه؟؟؟ 
نقد مستند دموکراسی در جاده ساوه؛
مستند دموکراسی در جاده ساوه به کارگردانی تورج کلانتری طنز تلخی در مورد اتفاقاتی است که در انتخابات شوراها در یک منطقه نزدیک پایتخت رخ می دهد.تورج کلانتری، که معمولا از چالش و پرداختن به موضوعات ملتهب استقبال می‌کند، در اثر جدیدش با نام «دموکراسی در جاده ساوه» به سراغ موضوع انتخابات شوراها رفته و لحن کنایه‌آمیزش در جای‌جای این اثر، از عنوان مستند گرفته تا پایان‌بندی آن، به چشم می‌خورد.
این مستند با روای
بچه ای که زیاد کتک میخوره نسبت به کتک خوردن بی تفاوت میشه به جایی میرسه که وقتی کتکش میزنند میخنده
حس من الان نسبت به امتحان مثل حس یه بچه زیاد کتک خوردست از بس تو این سالها انواع و اقسام امتحانات رو دادم الان با اینکه امتحان جامع دارم و باید امتحان زبان بدم تا بتونم امتحان جامع رو بدم بی خیاال شدم نه استرس دارم نه درس میخونم نه برام مهمه بی خیاااال 
پ ن جالبه خدا نمیذاره بفهمی که داره ازت امتحان میگیره از قبلشم خبر نداری  که قراره اینجا امتحا
حسن #نوریان وارد گود #انتخابات می شود!حسن نوریان از مدیران دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر  که در واپسین روز تبلیغات از ادامه رقابت انصراف داد ، امروز در مورد احتمال ثبت نام در انتخابات سالجاری گفت: خوشبختانه منطقه ما مملوّ از نیروهای شایسته و توانمند برای ایفای نقش وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی است و از این جهت هیچ جای نگرانی برای همشهریان عزیز وجود ندارد . وی گفت : تاکنو
برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی هر ساله در آموزشگاه شور و نشاط بر پا می کند امسال نیز به رسم هر سال انتخابات شورای دانش آموزی در آموزشگاه برگزار گردید دریافتتوضیحات: سخنرانی امام جمعه شهر جونقان در برنامه های انتخابات شورادریافتتوضیحات: برگزاری انتخابات شوراهادریافتتوضیحات: اخذ رای از دانش آموزاندریافتتوضیحات: برگزاری انتخابات با حضور مسولین استانی و شهرستانیدریافتتوضیحات: شمارش ارا
تهران- ایرنا- انتخابات یک مفهوم و پدیده جدید در تاریخ بشر است، در غرب هم که خاستگاه انتخابات است به مرور زمان گسترش یافته و به وضعیت امروز رسیده است. چه در حد و حدود انتخاب‌کنندگان و چه در انتخاب‌شوندگان توسعه مفهومی پیدا کرده و در آینده نیز ممکن است دچار تحول شود. انتخابات ایران نیز مستثنا از این قاعده نیست.

ادامه مطلب
سلام خدمت اولیای گرامی کلاس چهارم مدرسه ارسباران تکالیف روز شنبه شامل موارد زیر می باشد. 
با توجه به تعطیلات پیش آمده شنبه جلسه پرسش و رفع اشکال کتاب علوم انجام میشود و یکشنبه امتحان گرفته خواهد شد،  بنابراین دانش آموزان عزیز حتماً درس ها را خوب بخوانند. 
فارسی امتحان رو خوانی گرفته میشود. ریاضی تمرین های صفحه ۶۱و۶۲و۶۳حل شود 
با تشکر. 
تاریخ انتخابات مجلس 98 و کلیات برنامه زمانبندی برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
۹۸/۲/۱۰: اعلام رسمی تاریخ ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از طریق رسانه‌های گروهی توسط وزارت کشور
۹۸/۳/۱۰ تا ۹۸/۳/۱۶: مهلت استعفای داوطلبان انتخابات مجلس مشمول ماده ۲۹ قانون انتخابات
۹۸/۹/۱۰ تا ۹۸/۹/۱۶: دستور شروع انتخابات و ثبت نام از داوطلبان
۹۸/۹/۱۰ تا ۹۸/۹/۲۱: بررسی سوابق داوطلبان در مراجع چهارگانه
۹۸/۹/۱۷ تا ۹۸/۹/۲۶: بررسی صلاحیت
پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم
اقدام لازم مبذول نمایند. پیشاپیش از دستور مساعد جنابعالی کمال تشکر را دارم. با تشکر . ... پیشاپیش از بذل عنایت شما کمال تشکر و سپاس را دارم. ================ ..... قبلاً از همکاری شما سپاسگزاری میگردد. نام و نام خانوادگی.
سپاس از حسن توجه شما
تشکر آخر نامه اداری

نمونه نامه اداری تقدیر و تشکر
معلم و استاد گرامی
ادامه مطلب
کاندیدای انتخابات مجلس یا نامزد انتخابات مجلس افرادی هستند که واجد شرایط نمایندگی مجلس بوده و جهت شرکت در انتخابات مجلس ثبت نام نموده اند. در فصل سوم قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی شرایط انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان(شرایط نمایندگی) ، توضیح داده شده است.که این قانون چندبار اصلاحیه داشته است.در ماده 28 این قانون شرایط عمومی و اختصاصی کاندیدهای انتخابات مجلس ذکر شده است. در ماده 29 قانون انتخابات مجلس اشخاصی که بواسطه ی مقاوم و شغل نمی تو
جناب آقای ……
معاون محترم آموزش
موضوع : دفاعیه اتهام تقلب امتحان
با سلام و احترام
احتراما اینجانب …… دانشجوی رشته …… بعلت استرس و خستگی ناشی از مطالعه و مرور دروس و کمبود خواب به اشتباه جزوه درسی ……  را با خود به جلسه امتحان بردم و مراقب امتحان صرفا به دلیل همراه داشتن جزوه مربوطه مانع از ادامه امتحان اینجانب شده و به ناحق نام اینجانب را بعنوان متقلب به دایره امتحانات اعلام نمود. با عنایت به اینکه اینجانب از دانشجویان فعال و کوشا در درس
  انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران، انتخاباتی است برای تعیین نمایندگان مجلس شورای اسلامی که بر اساس اصل ۶۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هر چهارسال یکبار برگزار می شود.رقابت های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی که ایرانیان قانونگذاران خود را در آن انتخاب می کنند ازجمله با اهمیت ترین تحولات سیاسی در جامعه محسوب می شود، چراکه نتیجه آن تأثیر گسترده ای بر حیات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه در دست کم چهار سال آتی بر جای می گذارد.از آنجا که آغاز ب
مسابقه بزرگ 98 ، باشگاه والیبال مبین روز 2 اسفند بین تیم های شعب مختلف باشگاه در رده های سنی مینی والیبال و نوجوانان برگزار شد
با تشکر از مربی های توانمند باشگاه بابت زحمات و آموزش های حرفه ای و تکنیکی به ورزشکاران و آماده ساز شون برای مسابقه
با تشکر از ورزشکاران منظم و با انگیزه باشگاه که به موقع در مسابقه حاضر شدند و با نظمی عالی مسابقات رو برگزار کردند
و در آخر با تشکر از اولیای عزیزی که با حضورشون باعث گرمتر شدن مسابقات و انگیزه بیشتر ورزش
تصاویر فعالیتهای انجام شده در خصوص انتخابات شورای دانش آموزی که توسط ستاد برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی فراهم گردیده حضورتان به نمایش گذاشته می شود . باتشکر ستاد انتخاباتی شورای دانش آموزی دبستان مدرس
تصاویر انتخاباتحجم: 1.62 مگابایت
باسلام و تبریک
تقدیر و تشکر از حماسه حضور پرشور شما بزرگواراندرود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و همیشه در صحنه ایران اسلامی که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای حماسه ای دیگر آفریدید .
          این حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به
ممنون از کسانی که دغدغه ی شرکت در انتخابات دارند. و ممنون تر از کسانی که دغدغه ی انتخاب صحیح دارند و در صدد تحقیق هستند.
اما برادرم! دم انتخابات موقع تحقیق نیست! نماینده ی مورد نظر شما کسی است که در غیر این شرایط تبلیغاتی درباره ی او تصمیم گرفته باشی!
چرا؟
واضح است!
چون موقع انتخابات تبلیغات است که حرف اول را می زند. شاید قورباغه را رنگ کردند و به اسم قناری به ما قالب کردند!
موقع انتخابات چرب زبانی ها شروع می شود؛ محبوبترین افراد آنهایی می شوند ک
معرفی مدارس برای انتخابات :
سخنگوی آموزش و پرورش تهران از معرفی مدارس برای انتخابات حدود ۲ هزار مدرسه در تهران برای برگزاری انتخابات روز جمعه خبر داد.
مسعود ثقفی سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت آمادگی مدارس برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در یک هزار و ۸۰۰ مدرسه تهران حدود ۲ هزار صندوق رای برای برپایی انتخابات د
در دیدار اقشار مختلف مردم: هرکسی که به ایران و امنیت آن علاقمند است باید در انتخابات شرکت کند. مجلس قوی از مؤلفه های قوی شدن ایران است و تشکیل مجلس قوی نیز به رأی بالای ملت وابسته است/ مردم گله هایی از وضع معیشتی دارند اما گلایه ها به اصل انتخابات مربوط نمی شود/ ممکن است کسی از بنده خوشش نیاید اما اگر ایران را دوست دارد، باید به پای صندوق رأی بیاید/ هرکس به ایران علاقه مند است و امنیت کشور، حل شدن مشکلات و گردش صحیح نخبگانی را دوست دارد، در انتخ
 زمان انتخابات مجلس ۹۸ در دو دور به تاریخ‌های ۲ اسفند ۱۳۹۸ و اردیبهشت ۱۳۹۹ خواهد بود. همچنین اولین انتخابات میان‌دوره‌ای دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری استان‌های تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، استان فارس و قم نیز به صورت همزمان برگزار خواهد شد.پس از بررسی سوابق و صلاحیت داوطلبان در مراجع چهارگانه و اعلام نظر شورای نگهبان، وزارت کشور در ۲۲ بهمن اسامی نهایی نامزدهای انتخابات را به مراکز حوزه‌های انتخابیه اعلام می‌کند.در اواخر سال ۹
تا پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی دیگه، نیستم...گفتم که فکر نکنید کلاً غیبم زده. :) امتحان دارم...پ.ن۱: دعا یادتون نره. مرسی...پ.ن۲: انتخابات مجلس هم هست. ایشالا که مجلسی سر کار بیاد که رأس امور باشه. عین همه مجلسای قبلی. نه؟ که وزرای فاسد رو برکنار کردن، اگه قیمت بنزین یهو چند برابر شد، جلوشو گرفتن، نماینده‌ی مفت‌خور نداشتند، اینا... :)
باسمه تعالىالف: مسئولیت در قبال شهدا و آسیب دیدگان داریمملت مسئول سرنوشت کشور است و در همه ى انتخابات باید در صحنه باشدب: با علما و روحانیون با تقوا و متعهد به جمهورى اسلامى دشورت کنیمج: به افراد متعهد و مطلع و متوسط و غیر منحرف رأى دهیم.
2433 - «اسدا... علم» نخست‌وزیر و وزیر
درباره پهلوی در خاطراتش می‌نویسد: "(شاه) به من فرمودند، تمام ۲۵۰ میلیون
دلاری که برای انتخابات آمریکا خرج می‌شود، اساس آن بر تقلب است. در جلسه
تعیین نامزد حزبی برای ریاست جمهوری، سرمایه‌دارهای بزرگ، چه در حزب
دموکرات و چه جمهوری‌خواه، نظر خود را نسبت به کاندید ریاست‌جمهور اعمال
می‌کنند."منبع: خاطرات علم، جلد3، ص36
دانلود فایل اصلی
روزهای سرنوشت ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی را پشت سر می گذاریم ،
ثبت نام دادوطلبان نمایندگی مردم در مجلس ،
تشکیل هیات اجرایی در فرمانداری ها و بخشداری ها ،
رسیدگی به صلاحیت ها،
نظارت بر حُسن اجرای قوانین انتخابات توسط هیئت نظارت بر انتخابات از کارهای سنگین و پر فشار این روزهای انتخابات می باشد .
دخالت مسئولین "فرادست"در مهندسی انتخابات، از "آفت های" فرآیند انتخابات می باشد که می تواند از شروع ثبت نام تا پایان روز رای گیری، ظهور و بروز پید
اگر در انتخابات شرکت نکنیم تروریست های آمریکایی که سرکرده شان ترامپ است و کودک کشان صهیونیست و انگلیسیهای خبیثی که قاتل میلیونها ایرانی اند خوشحال می شوند .
جدای از اینکه در روی کار آوردن احتمالی افراد بی کفایت سهیم خواهیم بود .
اگر در انتخابات شرکت کنیم روح ۲۰۰ هزار شهید دفاع مقدس و مدافع حرم و امنیت از جمله روح مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی را شاد خواهیم کرد.
هر با انصافی رضایت روح مطهر حاج قاسم را به شادی تروریست های قاتل سردار ترجیح خواهد دا
در این بخش به امکانات و ویژگی های افزونه صفحه تشکر اختصاصی ووکامرس می پردازیم، یکی از ویژگی های برجسته افزونه Custom Thank You Page این است که می توانید صفحه ای برای تشکر از خرید مشتری داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر از افزونه پیام تشکر در ووکامرس با ما همراه باشید.
چرا نیاز به استفاده از افزونه صفحه تشکر اختصاصی ووکامرس دارم؟
با استفاده از افزونه پیام تشکر در ووکامرس می توانید یک صفحه تشکر برای همه محصولات خود و یا برای هر محصول به صورت اختصاصی
انتخابات شورای دانش آموزی پس از انجام مقدماتی شامل : ثبت نام از متقاضیان و تشکیل جلسه رد صلاحیت ، معرفی کاندیداهای نهایی و تعیین روزهای تبلیغات در تاریخ 97/8/1در آموزشگاه برگزار شد و در پایان رای گیری شمارش با حضور نمایندگان کاندیداها انجام و دو روز بعد اعلام نتایج انتخابات صورت گرفت و بلافاصله پس از معرفی نتایج در برنامه آغازین جلسه اول تشکیل و کمیته ها انتخاب شدند دریافت
ممنون از کسانی که دغدغه ی شرکت در انتخابات دارند. و ممنون تر از کسانی که دغدغه ی انتخاب صحیح دارند و در صدد تحقیق هستند.
اما برادرم! دم انتخابات موقع تحقیق نیست! نماینده ی مورد نظر شما کسی است که در غیر این شرایط تبلیغاتی درباره ی او تصمیم گرفته باشی!
چرا؟
واضح است!
چون موقع انتخابات تبلیغات است که حرف اول را می زند. شاید قورباغه را رنگ کردند و به اسم قناری به ما قالب کردند!
برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی هر ساله در آموزشگاه شور و نشاط بر پا می کند امسال نیز به رسم هر سال انتخابات شورای دانش آموزی در آموزشگاه برگزار گردید از روند اجرای انتخاباتجناب آقای فتحی کارشناس اداره کل ،آقای رشیدی معاون آموزش اداره شهرستان فارسان،ا آقای بزرگنیا کارشناس امور فرهنگی شهرستان ،مام جمعه شهر جونقان ،بخشدار شهر جونقان بازدید به عمل آوردند سخنرانی امام جمعه شهر جونقان در برنامه های آغاز انتخابات برگزاری انتخابات شورای دا
چرا؟
واضح است!
2433 - «اسدا... علم» نخست‌وزیر و وزیر
درباره پهلوی در خاطراتش می‌نویسد: "(شاه) به من فرمودند، تمام ۲۵۰ میلیون
دلاری که برای انتخابات آمریکا خرج می‌شود، اساس آن بر تقلب است. در جلسه
تعیین نامزد حزبی برای ریاست جمهوری، سرمایه‌دارهای بزرگ، چه در حزب
دموکرات و چه جمهوری‌خواه، نظر خود را نسبت به کاندید ریاست‌جمهور اعمال
می‌کنند."منبع: خاطرات علم، جلد3، ص36
دانلود فایل اصلی
خواهان پیشنهادهاتون برای شستن غم بزرگ نتیجه کنکور ارشد که فردا اعلام میشه هستم
یه چی بگید موقتی بشوره ببره تا المپیادم رو بدم بعدش ببینم چیکار کنم با این ننگ بزرگ:/
پ.ن۱:البته ممکنه فردا شب بیام پست تقدیر و تشکر و شادمانی بذارم اما احتمالش حسم میگه کمه متاسفانه
اما عجالتا همین جا از همه‌ی کسانی که پیگیر بودن، همه کسانی که تذکر دادن بشین درست رو بخون و همه کسانی که دعا کردن تشکر و بینهایت سپاس گزارم
بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از ستاد انتخابات خاش

زاهدان - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان در سفر به شهرستان خاش از ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان بازدید و در نشستی جداگانه با فرماندار و اعضای هیئت نظارت و ستاد اجرائی انتخابات دیدار و گفت و گو کرد. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
سلام به همگی سایت رسمی امتحان یک از ما دارد حمایت می کند و من از شما می خواهم که به کانال امتحان یک ششم برای ششمی ها و امتحان یک هفتم  در پیام رسان رویبیکا عضو شوید 

این کانال برای ششمی ها و هفتمی ها است و نمونه هایی مثل امتحان ،جزوه ،کتاب الکتورونیکی و .....می گذارد 

شاد و پیروز باشید
ل
در ژاپن ، آروغ زدن بعد از غذا نه تنها عادت ناپسندی محسوب نمیشه بلکه این حرکت بعنوان نشانه تشکر از میزبان شناخته میشه و بعضی از مردم ژاپن برای تشکر و ادای احترام به آشپز با صدای بلند آروغ میزنن !
از این به بعد، بعد از خوردن غذا به روش ژاپنی از میزبان تشکر کنید مطمئن باشین باز دعوتتون میکنه 
در مدتی بیش از یک ماه و حدود یک ماه و نیم بنده به علت تعدد مشغله ها و درگیری شدید در جریان انتخابات و بحران شیوع کرونا بصورت جدی بعد از انتخابات حواسم را بکلی از مسایل روز کشور به ناکجا آباد برد.در جریان انتخابات و شرکت در آن به عنوان طرفدار و حمایت از کاندیدای مورد علاقه ام در شهرمان و فعالیت در ستاد ایشان یکی از علل اولیه بود که نمی توانستم در وبلاگ ستون چیزی بنویسم. پس از آن وارد فعالیت در ستاد برگذاری انتخابات وزارت کشور به عنوان مجری شدم. ک
مثل بقیه اختصاصی ها خوب بود
جا داره لعنت کنم آقایان پولادی، یوسفی، مصطفایی، عبدالملکی
و با افتخار تمام تشکر میکنم از آقای نژاد مبشر که نهم مارو ساختن و گند قبلیا رو پاک کردن
و اینکه این دو سال آخر شاگرد آقای ابراهیمی بودم :)
‍ کسانی که سابقه خرید آرا دارند شناسایی شده اند / با تخلفات روز انتخابات همان روز برخورد می شود

دادستان صومعه سرا در جلسه توجیهی و تعاملی عوامل اجرایی ستاد انتخابات و ناظران امین شورای نگهبان گفت :مهمترین هدف ما ایجاد همکاری و تعامل برای برگزاری انتخاباتی خوب و سالم و پرشور است .

هدف از برگزاری نشست این نیست که بخواهیم قانون و مجازات را اعلام کنیم .

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشارکت حداکثری همه اقشار مردم در پای صندوق‌ های رأی اول
محمد آزاد فرماندار شهرستان رامسر گفت: برابر ماده ۴۱ قوانین و مقررات
انتخابات مجلس شورای اسلامی چنانچه نامزدهای انتخابات بخواهند در آثار
تبلیغاتی از اعلام نظر شخصیت ها در تایید خود استفاده کنند لازم است اولاً
اعلام نظر شخصیت ها بدون ذکر عنوان و مسئولیت باشد ثانیاً مدرک کتبی امضا
شده ایشان ،تسلیم هیئت اجرائی شده باشد .:100:وی
افزود: همچنین بر اساس ماده ۴۶ قانون انتخابات، نصب هرگونه آثار تبلیغاتی
به صورت پلاکارد ،توسط اقشار، احزاب و جمعیت
انتخابات ۹۸| نام‌نویسی داوطلبان مجلس یازدهم در سراسر ایران/ ثبت‌نام برخی نمایندگان فعلی و سابق مجلس در روز نخست
گروه استان‌ها ـ فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ‌از دقایق اولیه صبح روز یکشنبه همزمان با ستاد انتخابات وزارت کشور در فرمانداری‎‌های سراسر ایران اسلامی آغاز شده است.

ادامه مطلب
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه ۱۰ آذر آغاز و تا روز شنبه ۱۶ آذر به مدت ۷ روز ادامه داشت.
طبق گزارش ارائه شده از سوی «جمال عرف» رئیس ستاد انتخابات کشور، ١۶ هزار و ١۴۵ داوطلب در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند که  ۸۸ درصد آقا و ١٢ درصد ر خانم‌ هستند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه ۱۰ آذر آغاز و تا روز شنبه ۱۶ آذر به مدت ۷ روز ادامه داشت.
طبق گزارش ارائه شده از سوی «جمال عرف» رئیس ستاد انتخابات کشور، ١۶ هزار و ١۴۵ داوطلب در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند که  ۸۸ درصد آقا و ١٢ درصد ر خانم‌ هستند.

جمهوری ازبکستان انتخابات نمایندگان مجلس عالی (پارلمان) و شوراهای محلی- «کنگاش ها» را در تاریخ 22 دسامبر 2019 برگزار می‌کند.

ا​​ین انتخابات پارلمانی با شعار «ازبکستان جدید- انتخابات جدید» برگزار می‌گردد که در این انتخابات شهروندان ازبکستان نه‌تنها نمایندگان مجلس عالی بلکه نمایندگان محلی- کنگاش‌ها را نیز انتخاب می‌کنند. در ازبکستان که وارد مرحله دموکراتیک توسعه خود شده است، پویش انتخاباتی جدیدی در مورد انتخاب نمایندگان پارلمان جدید و
تو مسیر برگشت همسفر ازم پرسید سال 92 به کی رای دادی؟
من کلا تو یه انتخابات شرکت کردم اونم دور اول انتخابات مجلس نهم بود
اون زمان خیلی تحقیق کردم تا به لیستی رای بدم که هماهنگ با دکتر باشن خوب یادمه رقابت اصلی بین دو لیست جبهه پایداری و جبهه متحد اصولگرایان بود و اصلاح طلب ها قاطی باقالی ها بودنبرای دور دوم همون انتخابات هم دیر رسیدم پای صندوق و نتونستم رای بدمبعد از اون هم دیگه تو هیچ انتخاباتی شرکت نکردم
تاریخ انتخابات مجلس 98
۹۸/۱۰/۲۲ تا ۹۸/۱۱/۱۱: ابلاغ مراتب تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس توسط فرماندار مرکز حوزه انتخابیه و دریافت شکایت از داوطلبان رد صلاحیت شده و اظهار نظر قطعی و نهایی شورای نگهبان در خصوص کلیه داوطلبان و اعلام آن به وزارت کشور
۹۸/۱۱/۱۲ تا ۹۸/۱۱/۱۴: دریافت شکایت از داوطلبانی که در سیر مراحل قبلی تأیید شده‌اند لیکن شورای نگهبان نظر به رد صلاحیت آنان دارد.
۹۸/۱۱/۱۵ تا ۹۸/۱۱/۲۱: رسیدگی به شکایات داوطلبان توسط شورای نگ
ناکارآمدی لیبرال‌ها، بلای جان مشارکت
در روز‌های اخیر برخی چهره‌های جریان موسوم به اصلاحات تلاش کرده‌اند کاهش میزان شرکت‌کنندگان در انتخابات را به رد‌صلاحیت تعدادی از عناصر این جریان ربط دهند و انتخابات را غیررقابتی قلمداد کنند، هرچند پاسخ صریح وزیر کشور دولت دوازدهم مبنی بر حضور نامزد‌های با گرایش به این جریان در اکثر حوزه‌های انتخابی، این ادعا را از اساس باطل می‌کند، اما با بررسی تحلیلی و آماری نتایج انتخابات می‌توان این ادعا ر

انتخابات دانش آموزی شورای مدرسه:
انتخابات شورای دانش آموزی در تاریخ یک آبان در مدرسه عفاف برگزار شد. قبل از شروع انتخابات تمامی کاندیداها معرفی شدند و تبلیغات خود را به صورت گسترده در مدرسه انتشار دادند. فضای تبلیغاتی مدرسه در این روزها بسیار دیدنی و مهیج بود.نتیجه انتخابات در همان روز مشخص شد.
دوسه روزه میخونم و از فردا سه روزی رو شروع میکنم که معادل 9 واحده رسما سنگین ترین روزهای تاریخ دانشگاه و پیش رو دارم  ( از این سخت ترم بوده )
استرس فردا و پس فردا و پس اون فردا ودیگر مسائل کلا انرژیمو گرفته بود خدا روشکر بعد از ظهر تونستم کام بک بزنم  و دوباره بلند بشم الان واقعا حووصله ام نیست که به هیچی  فکر کنم حتی به امتحان فردا فقط دلم میخواد که دست پر برگردم  از این سه روز سخت که باید فقط بشینم پای جزوه و کتاب خدایا خودت کمکم کن
حوصله ام وا
جواب امتحان ریاضی و آمار دوازدهم شهریور 98
سوالات و پاسخنامه امتحان ریاضی و آمار
لینک دانلود دو ساعت پس از برگزاری آزمون قرار میگیرد.
امروز هم امتحان ریاضی و آمار برای دانش آموزان شهریور ماه برگزار شد . درس ریاضی و آمار در پایه دوازدهم یکی از دروس اختصاصی رشته انسانی میباشد. امتحان ریاضی و آمار در خرداد ماه بسیار دشوار بود .
 خداوند ان‌شاءالله که به شماها اجر بدهد، صبر بدهد. [حاج قاسم] زندگی‌اش هم برای شما امتحان بود، شهادتش هم برای شما امتحان است. رنج زیاد است، غصّه بزرگ است، امّا اجر هم به همین اندازه بزرگ است. بایستی تحمّل کنیم، بایستی از خدای متعال راضی باشیم؛ بالاخره هر کسی از این مرحله‌ی زندگیِ این نشئه به نشئه‌ی بعد عبور خواهد کرد -همه عبور میکنند: من، شما، دیگران، همه؛ جوان، پیر- نوع عبور کردن مهم است؛ ...
ادامه مطلب
حکایت این ایام انتخابات:
هفته پیش یکی از کاندیداهای مجلس اومد روستای ما..گفت چه مشکلاتی دارید؟ بگید تا حل کنم .. گفتیم والا دوتا مشکل خیلی مهم داریم : اولیش اینه که گاز نداریم دومیش اینه که... هنوز دومی رو نگفته بودیم که گفت صبر کنید!!! به بغل دستیش گفت اون موبایلو بده به من... الو! سلام آقای گیتی فر، بنده الان در روستای گیجالی هستم و این مردم گاز ندارن، لطف کنید به دستور من براشون گازکشی انجام بدید...جان؟... خواهش میکنم...کی؟... یک هفته بعد از انتخاب
رضا شاه ها (سلطنت طلب ها) می گویند در انتخابات شرکت نکنید. می دانید برای چه ؟
برای اینکه با شرکت در انتخابات ، به آنها می گوییم ما نظام مان را دوست داریم و نمی خواهیم شما پهلوی ها (که دوران نحس سلطنت تان نقل محافل است. اشرف پهلوی که با سگ ، شهوت رانی می کرد ، با مردان مختلف راحت بود و ازدواج باز انجام می داد ، قمار باز و بزرگ ترین قاچاقچی کشور بود) دوباره بر این مملکت حکومت کنید.
حال بیایید و بین کاندیداها حتی در بدترین حالت (بین بد و بدتر ) بد را انت
۱۹ ویژگی نماینده اصلح از دیدگاه رهبر انقلاب
با نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان و مشخص شدن اسامی نامزد‌های انتخابات، حالا این ما هستیم که باید قدم نهایی یا همان انتخاب نامزد‌ها برای ورود به مجلس را برداریم.
انتخاب نمایندگان اصلح برای حضور در مجلس می‌تواند موفقیت‌های زیادی برای کشور به ارمغان بیاورد و مجلس را به راس امور کشور بازگرداند.
اما انتخاب نمایندگان اصلح بدون استفاده از رهنمود‌های مقام معظ
 شورای نگهبان صحت انتخابات در دو حوزه دیگر استان را تایید کرد
سخنگوی ستاد انتخابات کشور از تأیید صحت انتخابات مجلس شورای اسلامی در۳۷ حوزه انتخابیه دیگر در ۱۶ استان خبر داد/خبرمازندران:
حوزه های1️⃣انتخابیه تنکابن، رامسر، عباس آباد2️⃣ ویلا نوشهر، چالوس، کلاردشتنیز در این مرحله به تایید شورای نگهبان رسیده است.
پیشتر حوزه های3️⃣بهشهر و نکا و گلوگاه4️⃣بابلسر و فریدونکنار5️⃣قائم شهر و سوادکوه وجویبار و سیمرغ وسواد کوه شمالی6️⃣آمل7️⃣با
قابل توجه والدین محترم 
به منظور سنجش کلی دانش آموزان از دروس داده شده، امتحانی تحت عنوان "امتحان جامع"  در روز چهارشنبه مورخ 1398/09/06 برگذار خواهد شد.  
در این آزمون، پنج سوال از هر درس تدریس شده طی دو ماه گذشته شامل قرآن ، ریاضی، فارسی، املا، علوم، هدیه های آسمانی و اجتماعی طرح شده و مجموعا سی وپنج سوال کوتاه و یا چهارگزینه ای در مدت زمان دو ساعت در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.
این آزمون مقدمه ای برای ترغیب دانش آموزان  به درس خواندن

بسم الله الرحمن الرحیم

اهمیت انتخابات و حضور مردم، اهمیت نقد است و کشور را بالفعل بیمه می‌کند.1
تاریخچه ی انتخابات در ایران به دوران مشروطه در سال 1258 هجری شمسی بر می گردد؛ قبل از انقلابِ مشروطه، "شاه" زمامدار تمام امور کشور بود؛ اراده و نظر مردم هیچ نوع تاثیر و دخل و تصرفی بر روند و مدیریت امورات جاری کشور را نداشت. اولین جرقه های تشکلات مدنی با به سرانجام رسیدن انقلاب مشروطه در کشور زده شد و عملا با تبدیل نظام دیکتاتوری و شاهنشاهی به مش
انتخابات یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی بعنوان نعمت خداوندی که در تعیین سرنوشت بشریت توسط خود انسان اثر گذار می باشد.
خداوند انسان را آزاد آفرید تا با اختیار و انتخاب خویش و با بهره گیری از دستورات الهی و فرامین قرآن کریم و احادیث و روایات چهارده معصوم علیه السلام و توجه به عقل تکمیلی بشری راه سعادت و خوشبختی را بپیماید.
گریز از مسیر اصلی و فوق الذکر راه تباهی و گمراهی و شقاوت را به دنبال دارد که انتخاب اصلح و شایسته را خدشه دار می کند ابزار
بنام خالق عشقفرهنگ تقدیر و تشکر، موجب توسعه ی خیرات و افزایش نیکوکاری و احسان در جامعه است. چرا تشکر می‌ کنم؟ چرا تشکر می ‌کنی؟
کافی است بی ‌صدا به خواندن خط‌ های زیر مشغول شوید تا دستگیرتان شود چرا اگر عادت به تشکر کردن نداریم خیلی زود باید به آن عادت کنیم.تشکر کنید تا نعمت ‌هایتان زیادتر شود؛ رابطه شکر و نعمت مثل رابطه نور و دیدن است. نور اگر نباشد، دیدن تعطیل است. شکر نعمت ‌های قبلی اگر نباشد، نعمت‌ های بعدی هم تعطیل اند. این یکی از قانو
سوالات و پاسخنامه امتحان ریاضی و آمار
لینک دانلود دو ساعت پس از برگزاری آزمون قرار میگیرد.
امروز هم امتحان ریاضی و آمار برای دانش آموزان شهریور ماه برگزار شد . درس ریاضی و آمار در پایه دوازدهم یکی از دروس اختصاصی رشته انسانی میباشد. امتحان ریاضی و آمار در خرداد ماه بسیار دشوار بود .
2665 - «اسدالله علم» نخست‌وزیر و وزیر دربار رژیم پهلوی، در خاطرات خود درباره میزان شرکت مردم در انتخابات گفت: “در سرتاسر مملکت، انتخابات انجمن شهر برگزار شد. به رغم اینکه بیش از حدشان به آنها آزادی داده شده بود، ظاهراً مردم تهران کاملاً نسبت به این جریان بی‌تفاوتند. از پنج میلیون جمعیت تهران، فقط هفتاد هزار نفر زحمت رأی دادن به خود دادند. عجیب است! فقط کمتر از دو درصد در انتخابات شرکت کردند”منبع: کتاب «اسدالله علم، گفت‌وگوهای من با شاه»، ج۲
خائنین برای انتخابات  ثبت نام نکنند!   کمپین هلیل و جازموریان دست کاندیداهای فرصت طلب و خائن را رو خواهد کرد !  به نام خدا  شنیده شده است که برخی از مسئولینی که سالها  پست مدیریتی داشته و نه تنها هیچ اقدامی برای هلیل و جازموریان نکرد
ادامه مطلب
خائنین برای انتخابات  ثبت نام نکنند!   کمپین هلیل و جازموریان دست کاندیداهای فرصت طلب و خائن را رو خواهد کرد !  به نام خدا  شنیده شده است که برخی از مسئولینی که سالها  پست مدیریتی داشته و نه تنها هیچ اقدامی برای هلیل و جازموریان نکرد
ادامه مطلب
انتخابات شورای دانش آموزی مدرسه در روز چهارشنبه اول آبان ماه با حضور تمامی دانش آموزان برگزار گردید. 15 نفر از دانش آموزان کاندید شورا شدند و یک هفته به تبلیغ در فضای مدرسه پرداختند و بیشتر بصورت چهره به چهره با هم مدرسه ای های خود به بحث و تبادل نظر پرداخته و اهداف و برنامه های خود را تشریح کردند.همچنین در مراسم صبحگاه حضور یافته و هر کدام چند دقیقه ای با دانش آموزان صحبت کردند. در فایل پیوست گزارش کامل و جامعی ازین برنامه آمده است.دریافت فای
خدا با بلاتکلیفی هیچ کیو امتحان نمیکنه به نظرم.
بلاتکلیفی مشکل توعه.خدا کمک میکنه تو بلاتکلیفی ها.
کو؟؟؟
از وقتی خودمون رو شناختیم بلاتکلیفیم.
میدونم امتحان نیستم.چون امتحان با صبر درست میشه.ولی وقتی ندونی چاره صبره یا نه چی؟نمیدونی باید دست رو دست بزاری یا نه.
این خیلی بده

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان،دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا برای انتخابات بعدی ریاست جمهوری این کشور در پاسخ به سوالی درباره انتخابات مدعی شد اگر جو بایدن، معاون باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و نامزد حزب دموکرات پیروز شود ایران و چین، آمریکا را مال خودشان می‌کنند.
رئیس‌جمهور آمریکامدعی شد: «در صورت پیروزی بایدن در انتخابات، ایران، چین، کانادا و مکزیک آمریکا را مال خودشان می‌کنند. شما دیگر کشور
رزومه دکتر رضا بهمنش کاندیدای انتخابات شورایاری محله صدر منطقه سه
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
ستاد انتخابات کشور:
ثبت نام از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره­ مجلس از روز یکشنبه دهم آذرماه آغاز می‌شود.
ثبت نام تا پایان وقت اداری روز شنبه شانزدهم آذرماه جمعا به مدت ۷ روز به عمل خواهد آمد.
سه شنبه ، ۲۱ بان ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
سخنگوی #شورای_نگهبان گفت: طرح اصلاح برخی قوانین مرتبط با #انتخابات به دلیل ایرادات و ابهامات فراوان، به #مجلس ارجاع شد.
گفتنی است نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته گذشته با اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس، نظارت استصوابی شورای نگهبان را محدود، شرط التزام به نظام برای کاندیداها را حذف، و احرازِ اعتقاد و التزام عملی کاندیداها به اسلام را از عهده شورای نگهبان خارج کردند.
نمایندگان، دادستان‌ها را از هیئت‌های اجرایی انتخابات حذف کردند و هم
26 فروردین مجلس قانونی را در رابطه با نحوه تامین منابع مالی تبلیغات انتخاباتی و هزینه‌کرد آن‌ها تصویب کرد، وقتی این قانون را میخوانید احساس خواهید کرد که در حال مطالعه نوشته ای در رابطه با آشنایی با شیوه های تامین مالی و هزینه کرد منابع مالی انتخابات هستید، در واقع در این زمینه ما هیچ قانونی نداریم، این قانون اولیات دانش مالی را ندارد. عجیب اینجاست که در کشور ما که به ازای هر سال یک انتخابات داریم چنین قوانینی دیده نشده است.

به گزارش راه
خب امروز اخرین روز سال نود و هفت هست و من به شدت از عملکردم در سال نود و هفت راضی بودم. امتحان زبانم رو انداختم هفده فروردین و فارغ از نتیجه امتحان هر چی که باشه شروع سالم رو میزارم بعد از ۱۷. کل عیدم مرخصی گرفتم تا کمی منسجم تر رو چیزایی که یاد گرفتم تمرکز کنم و برم برای امتحان. اهداف امسال و دستاوردهای سال پیش کاملا مشخصن و میزارم بعد ۱۷ با فکر باز بنویسم.  
جلسه ستادی با حضور مدیریت و معاون پرورشی و شورای دانش آموزی در تاریخ 20|7|98دردبستان مشتاق برگزار گردیدو تصمیماتی مبنی بر برگزاری بهینه انتخابات اتخاذ شد.
1-کلیه دانش آموزان کلاس های سوم به بالا جهت برگزاری انتخابات توجیه شوند
2-شرایط عضویت به عنوان کاندیدا شدن برای دانش آموزان توضیح داده شود
3-کاندیداها در برنامه صبحگاه اهداف و نظرات خود را بیان کنند
4-دانش آموزان تراکت های تبلیغاتی خود را در معرض دید دانش آموزان قرار دهند.
5-شورای مدرسه صحت صل
الحمدالله رب العالمین علی کل حال.... 
نمیدونم برای کدوم نعمت ازت تشکر کنم
فقط این چند روز انقدر لطفت روی سرم بارید که هرلحظه فقط دلم میخواست بغلت کنم و ازت تشکر کنم
ممنونم ازت خدایا که شدم امام رضایی
ممنونم ازت امام رضا جان جان
بخاطر مهمون نوازی خوبتون
اخ که چقدر برف روز اول لذت بخش بود
نقل از آسمون میبارید.... 
و احساس میکردم همه این هارو برای حال دل من تدارک دیدید
میدونید چقدر من عاشق برفم
وقتی ساعت 4صبح از ون پیاده شدیم برف شروع به باریدن کرد
اینکه امروز آخرین روز امتحانات بود به خودیه خود یه اتفاق فراموش نشدنی محسوب میشد ولی...
امروز امتحان شیمی داشتم:) اول جلسه ی امتحان که نشسته بودم سرجام حواسم به توضیحات مراقب نبود و داشتم به پشت سریم با تعجب می گفتم که یوتیوب تو چینم فیلتره(واقعا نمی دونستم:) 
بعدم که امتحان شروع شد یه عالمه خوشحال شدم چون برگه ی چک نویسی که بهمون داده بودن خیلی بزرگ بود. از همون برگه هایی بود که تو ابتدایی برای امتحان املا می خریدیم. خلاصه اینکه خوش خوشک بالای
مانور نام نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان نور برگزار شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری
شهرستان نور،ظهر امروز و در آستانه شروع مرحله ثبت نام کاندیداهای
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نور و
محمودآباد، مانور ثبت نام کاندیداهای فرضی جهت آمادگی بیشتر در فرمانداری
شهرستان نور به عنوان مرکز حوزه انتخابیه برگز
بهانه ی اصلی من برای این پست این عکس بود جمله ای که این دست نوشته به طور غیر مستقیم القا می کند زیر سوال بردن انتخابات و قانون اساسی مملکت است. حاصل انتخابمان هرچند خوب نباشد اما برگرفته از قانون اساسی است و به بهانه انتخاب بد نمی توانیم اصل انتخابات را زیر سوال ببریم:
اصل ششم قانون اساسی:
در جمهوری اسلامی ایران امور کشور باید به اتکاء آرای عمومی اداره شود، از راه انتخابات : انتخاب رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، اعضای شوراها و نظا
امروز ی امتحان سخت 3 واحدی تخصصی داشتم 
علاوه بر جز ب جز خوندن جزوه 
امتحان خوبی نبود 
این درس پیش نیاز خیلی از واحد های ترم بعدم 
خدایا تلاشم کردم و ازته قلبم ب خودت می‌سپارم کارم ❤️امیدوارم نمره ی قابل قبولی پاس شم 
مطمئنم ک بهترین برام میخوای خدا
فقط پاس شه تموم شه
پ. ن:این روزای میهنم کاش ی خواب بود
سراسر غم سراسر اندوه 
بسم الله

بگذریم که خیلی جالب است که بعد از مدت زیادی از پیدا شدن کرونا، دو روز مانده به انتخابات است که ورودش به ایران تأیید می‌شود، اما خطر شرکت در صف رأی‌گیری فردا و اثر انگشت زدن، یک‌هزارم جهاد حاج قاسم در برابر داعشی‌های وحشی هم نیست! برای آنان که در ادعای «من هم قاسم سلیمانی‌ام» صادق باشند، شرکت نکردن در این جهاد آسان از ترس کرونا مسخره است...
إنّ کیدَ الشیطانِ کانَ ضعیفاً.این نیز بگذرد...

در مورد عکسی که انتهای این مطلب هست :))دوباره رکورد زدیم ^_^
مقدار قابل قبولی از پارچ آب خالی شد بعدش :/  ( ریخت در واقع :)) ) 
کلا هم طبق حتی همین پست قبلی , واقعا این کاری نیست که به خودم نسبتش بدم :))
هر دفعه که اینجور اتفاقی می افته , هی به این فکر می کنم که از یه سریا باید تشکر کنم ... :)) و بدیهی ترینشون (برای من) اصلا بدیهی نیست :))
یعنی واقعا باید تشکر کرد ... باشد که واقعا تشکر کنیم :))
یادی هم کنیم از استاد فامیل دور که می گن :‌ که با این در اگر دربند درمان
میزان مشارکت در هر دوره از انتخابات مجلس اگرچه بی تاثیر از قانون انتخابات به سبب تعیین سن رای دهندگان نیست، اما لزوما هم تابعی از آن به شمار نمی رود. سن رای دهندگان بر اساس مصوبه شورای انقلاب و نخستین قانون انتخابات مجلس در سال ۶۲ که در انتخابات مجلس اول، انتخابات مجلس دوم، انتخابات مجلس سوم، انتخابات مجلس چهارم و انتخابات مجلس پنجم حاکم بر شرایط انتخابات بود، ۱۶ سال در نظر گرفته شده بود. اما با اصلاحیه سال ۷۸ سن رای دهندگان به ۱۵ سال ت
میزان مشارکت در هر دوره از انتخابات مجلس اگرچه بی تاثیر از قانون انتخابات به سبب تعیین سن رای دهندگان نیست، اما لزوما هم تابعی از آن به شمار نمی رود. سن رای دهندگان بر اساس مصوبه شورای انقلاب و نخستین قانون انتخابات مجلس در سال ۶۲ که در انتخابات مجلس اول، انتخابات مجلس دوم، انتخابات مجلس سوم، انتخابات مجلس چهارم و انتخابات مجلس پنجم حاکم بر شرایط انتخابات بود، ۱۶ سال در نظر گرفته شده بود. اما با اصلاحیه سال ۷۸ سن رای دهندگان به ۱۵ سال ت
یعنی امروز خنده های ریز و زیبای گلناز مانع شد سرش داد نزنم. گلناز محصل دهم انسانی است و با نمره ی ۷ امتحان ریاضی خردادش رو افتاد. امروز امتحان شهریورش رو باید می داد. آمده بود ولی به اشتباه درس زبان را خوانده بود. از مسئولین مدرسه خواستم روز دیگری از او امتحان بگیرند و ختم بخیر شد.
یعنی امروز خنده های ریز و زیبای گلناز مانع شد سرش داد نزنم. گلناز محصل دهم انسانی است و با نمره ی ۷ امتحان ریاضی خردادش رو افتاد. امروز امتحان شهریورش رو باید می داد. آمده بود ولی به اشتباه درس زبان را خوانده بود. از مسئولین مدرسه خواستم روز دیگری از او امتحان بگیرند و ختم بخیر شد.
حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به مناسبت ایام انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ویژگی‌هایی را برای نماینده مطلوب برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور می‌کند.
ادامه مطلب
  آیا از نعمت نماز تشکر می کنیم؟!

✅ امام رضا (علیه السلام) می فرمایند:

حداقلِ تشکر بنده از خداوند برای توفیق خواندنِ نماز واجبش این است که در سجده بعد از نماز بگوید :
 شُکْراً لِلَّه،ِ شُکْراً لِلَّه،ِ شُکْراً لِلَّهِ
 از حضرت سؤال شد که معنای این گفته چیست؟ فرمود: 
با این سجده میگوید این تشکر من است از خدا به جهت اینکه موفقم کرد تا به خدمتش برسم و نماز واجب را به جای آورم. 

وسائل الشیعه، ج7، ص 6، ح1

مدت‌ها است که برخی خواهان عزل رئیس جمهور هستند و با توجه به اینکه مجلس همسو با دولت است، نگاه‌شان به سمت رهبری است و از حمایت رهبری از رئیس جمهور گله مند هستند.
یک تحلیل این است که رهبری حامی شخص نیستند بلکه مدافع رای مردمند (طبعا مدافع مجلس هم هستند) کمااینکه امام خمینی (ره) هم دستور عزل بنی صدر را ندادند و این مجلس وقت بود که بنی صدر را عزل کرد.
اما اتفاقات اخیر، روی دیگری از دلیل عدم عزل رئیس جمهور را نشان داد، افراد مسلح و آموزش دیده که با ا
دیشب هزار بار گریه کردم از ته دل. خسته شدم و دل تنگم و از طرفی امتحان دارم. امتحان فردا ک مثل امتحان روز یکشنبه هیچ کس حتی شاگرد اول کلاس از افتادنش در امان نیست!
امتحان یکشنبه رو خراب کردم و دیشب ب خاطر اینکه دوباره درس همون استاده از قیافه ی کتاب حالم بد میشد
  بچه ها اومدن و چرت و پرت گفتیم و خندیدم و بعد اونا رفتن درس بخونن اما من خوابیدم
امروز ساعت 5 بیدار شدم. سرحال. بدون هیچ اثری از ناراحتیای دیشب.هوا برعکس روزای قبل خنکه. با سرعت درسو پیش م
رنج و راحتی همیشه با هم هستند و هیچ وقت از هم جدا نمی شوند فقط ترتیب حضورشان و تقدم و تاخرشان در موارد مختلف فرق دارد.
اگر اول رنج را انتخاب کنی بعد از آن راحتی را خواهی چشید اگر اول راحتی را انتخاب کردی بعدش نوبت رنج خواهد بود.
در هر موردی این موضوع صادق هست، مثلا درس خوندن. کسی که درسا رو تا شب امتحان نمیخونه یعنی اول راحتی رو انتخاب کرده باید رنجش رو شب امتحان و حتی تبعات بعد از شب امتحان که شامل نمره نامطلوب و ضربه به معدل و...  هست رو بچشه و بر
یادش بخیر چند سال پیش، همیشه بعد از تموم شدن فیلم های تلویزیون وقتی که دیگه معمولا خوردن شاممون هم به پایان می رسید، تو همون وضعیت که داشتیم سفره رو جمع می کردیم نگاهمون به پایان تیتراژ فیلم می افتاد و عبارت «با تشکر از خانواده رجبی» رو میدیدم!!!
خب این به تنهایی خیلی موضوع جالبی نبود اما قطعا اینکه چند تا سریال تو یه دوره زمانی در حال پخش از تلویزیون بودن و تو پایان تیتراژ همه این ها نوشته بود «با تشکر از خانواده رجبی»، بحث برانگیز بود!!! 
ادا
جزوات پیش رو مربوط به امتحان فقه که یک بخش از امتحان پودمان فقه و اصول است را شامل می شود. جزوه اول کل محدوده کتاب قواعد فقه محقق داماد بر اساس محدوده امتحان اعلام شده از سوی مرکز آموزش است. جزوه دوم و سوم خلاصه ای از این کتاب است.
ادامه مطلب
ملت فهیم ومردم شریف دیار بروجرد از حضور بسیار عالی در
انتخابات مجلس شورای اسلامی کمال تشکر وسپاس را داریم .
جناب آقای حاج عباس گودرزی وسرکار خانم فاطمه مقصودی
انتخاب شما توسط مردم عزیز ومتعهد دیار بروجرد را تبریک
عرض  می نماییم .
مردم انتظار دارندباقدرت مجلس که در اختیار دارید پیگیرحقوق
حقه منطقه بروجرد باشید وبه امور ماندگار وزیر بنائی کوشش
واقدامات ثمر بخش نمائید .
که (فرودگاه)(راه آهن )(سدکپرگه )(سیمای بروجرد )
در امتحان‌ها و فتنه‌ها باید درست دید، درست محاسبه کرد. قضایای اصلی را با قضایای فرعی جابه‌جا نکنیم؛ چیزهای بزرگ، حوادث بزرگ و مهم را کوچک نبینیم و در مقابل، حوادث کوچک را بزرگ بینگاریم. این قدم اول. بعد هم احساس مسئولیت کنیم.کتاب عهد مشترک
به اطلاع دانشجویان دانشگاه پیام نور میرساند، با توجه به عدم برگزاری امتحان دروس اتومکانیک و ارتعاشات در تاریخ تعیین شده، جهت اعلام زمان جدید برگزاری امتحان به مدیر محترم آزمایشگاهها سرکار خانم واثقی واقع در طبقه دوم ساختمان شهید هاشمی، مراجعه فرمایند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها